Якісні олівці для малювання

На сьогоднішній день художні олівці радують своїм різноманіттям, і можна купити олівці для малювання на будь-який смак та для будь-яких потреб.

наступні >

Як вибрати олівці для малювання?

Щоб зробити правильний вибір, треба розібратися в різних параметрах та характеристиках цього чудового винаходу. Перш за все, вони бувають прості та кольорові, а в залежності від матеріалу стрижня - графітні або пастельні, акварельні (матеріал - суха фарба). Акварельні олівці при малюванні залишають більш м'який слід та витончені відтінки. Кольорові олівці використовують при створенні малюнків в кольорі та при розфарбовуванні, а прості - для ескізів, графіки, креслення чи навчання письму.

Стрижень олівця часто для зручності вставляється в спеціальну оправу: дерев'яну, пластикову або полімерну. В результаті маємо олівці з дерева або пластикові олівці. Вони принципово нічим не відрізняються, крім моменту заточування, але зараз і пластик підбирають такий, щоб легко піддавався. Також можна купити олівці для малювання грифельні без оболонки, це можливо для пастельних (воскових або олійних) варіантів, і виглядають такі олівчики як звичайна циліндрична заточена крейда.

Олівці для малювання купити можна вже дитині від 1 року, для цього існують спеціальні серії Jumbo. Це товсті, потовщені олівці для самих маленьких, які зручно та легко тримати в пальчиках. А щоб було ще зручніше, можна вибрати олівці тригранні (трикутні). Трикутний переріз на таких олівцях вбереже дитячі пальчики від зайвих мозолів, поки малюк не навчиться вправно ними користуватися.

Щоб купити дитячі олівці високої якості, хороші, слід звернути увагу на такі параметри:

  • слід олівця на папері має бути яскравим та насиченим без необхідності сильного натискання;
  • грифель має бути стійким до ударів, не кришитися при заточуванні, не ламатися при падінні;
  • оболонка олівця має легко та м'яко точитися, не зачіплятися за леза точилки.

Вищевказаним вимогам повністю відповідають найбільш відомі та популярні олівці Marco. Ці олівці для малювання відомого бренду твердо зарекомендували себе на практиці серед багатьох задоволених дітей та їх батьків.

Олівці для малювання - ціна різних варіантів

Ціна олівців залежить від виду (прості чи кольорові), кількості кольорів, перерізу, товщини, довжини, а також виробника та серії. Чим більше в наборі олівців, тим ціна вище. Дорожчими є потовщені олівці для малювання (Jumbo), а також тригранні. Якісні олівчики не обов'язково мають бути дорогими, але й не найбільш дешевими.