Олівці акварельні кольорові

Суміщають в собі якості акварельних фарб та кольорових олівців. Варто купити акварельні олівці, якщо хочеться чогось незвичайного та захоплюючого.

Як вибрати акварельні олівці?

Художні олівці акварельні - це по суті своїй пастель суха, тобто спресована фарба, що дозволяє розчиняти їх водою. Тобто малюємо як звичайними кольоровими олівцями, потім розмиваємо пензликом, змоченим водою, і отримуємо акварельний малюнок. Купити суху пастель можна як у формі крейди без оболонки, так і у формі олівців в оболонці з грифелем. Для акварельних олівців характерні легкість та прозорість акварелі, м'які та багаті кольори, які легко змішуються між собою як сухими, так і вологими, мають приємний блиск та яскравість.

Водяні олівці є наборах з різною кількістю кольорів: 6, 12, 24 або 36, продаються зразу з пензликом. Для малюків дошкільного віку для розмальовки та простих малюнків достатньо 6 або 12 кольорів, по мірі зростання та захоплення малюванням кількість відтінків збільшують. Звісно, можна купити акварельні олівці у великих наборах навіть трирічній дитині, але як правило, потім більшість кольорів просто не використовується. Якщо є можливість, краще придбати товсті та тригранні, вони більш ергономічні для дітей.

Для акварельних олівців підходять ті ж поверхні, що і для звичайної акварелі, і найкраще щільний акварельний папір. Ними можна малювати як по сухому, так і по вологому паперу. Якщо малювати по вологому паперу, можна досягти високої інтенсивності та насиченості кольорів та незвичайних ефектів. Також цікаві результати можна отримати, малюючи олівцями, попередньо змоченими у воді.