Олівці кольорові для малювання

І дітям для гармонійного розвитку, і дорослим для розваг та хобі, але завжди знадобиться купити кольорові олівці хорошої якості за розумну ціну.

наступні >

Як вибрати кольорові олівці?

Набір кольорових олівців потрібен кожній дитині для розвитку або дорослим для відпочинку та самовираження себе у малюванні. Але щоб не помилитися при виборі, треба розібратися з найбільш важливими характеристиками та призначенням художніх кольорових олівців різного виду.

Найперше - це кількість кольорів. Малюкові для старту треба купити олівці кольорові на 6 кольорів, і цього більш ніж достатньо. Вони ще навіть малювати толком не вміють, і всі їх художні таланти будуть проявлятися максимум у вигляді ліній, тож інакше це зайві витрати. Олівці 12 кольорів - це найпоширеніший варіант для дошкільнят, ближче до школи можна вже і на 24. Великі набори олівців для дітей варто купувати лише тоді, коли вони захоплюються малюванням та вже достатньо гарно розрізняють різні відтінки. Звісно, можна купити кольорові олівці 36 кольорів і для трирічної дитини, але у більшості випадків вони будуть просто валятися без використання.

Для дорослих же, або якщо дитина захоплюється малюванням, то кількість кольорів може бути й більшою, а для різноманіття також придбати олівці з блискітками або металік, а також не тількі графітові, але й пастельні на восковій або олійній основі.

Олівці Jumbo - це такі специальні великі товсті олівці для найменших, вже від 1 року можна пробувати щось калякати-малякати. За рахунок потовщеного корпусу, ще не дуже вправним пальчикам малюка їх легко утримувати та проводити по папері лінії. А якщо вони ще й тригранні - взагалі ідеально. Десь до 3-х років рекомендується купувати саме тригранні набори кольорових олівців, вони більш зручні та ергономічні.

Щоб порадувати свою дитину, можна придбати олівці різнокольорові, або інакше двосторонні, тобто з різних сторін вони будуть різного кольору. За тією ж кількістю олівців зразу маємо вдвічі більше відтінків, і це дуже економно, та й просто прикольно.

Великі набори випускають також в "залізних", тобто металевих коробках, або пластикових, а також в тубусах. Такі упаковки потім зручніші для зберігання та використання, ніж звичайні картонні.

А в дорогу зручно купити набір кольорових олівців коротких. Вони легко розміщуються навіть в кишені, зате є чим зайняти малюка під час довгої подорожі.

Щоб кольорові олівці приносили якомога більше задоволення, важливі якість грифелю (щоб легко залишав яскравий слід), стійкість до ударів (щоб не розбивався при падінні олівця) та відсутність шкідливих, токсичних речовин. Щоб забезпечити ці параметри, варто купувати найкращі якісні набори кольорових олівців відомих виробників. Найпопулярніша хороша марка - кольорові олівці Marco. Вони виготовлені з високоякісних порід деревини, яскраві, грифель стійкий до ударів, забезпечує м'яке малювання та не потребує міцного натискання. Кольорові олівці Марко не кришаться при заточуванні, не містять шкідливих речовин та безпечні при використанні їх дітьми за призначенням.

Кольорові олівці - ціна різних варіантів

Вартість залежить від кількості кольорів, граней, товщини, виробника та серії. Чим більше кольорів, тим дорожче, також дещо вища ціна на олівці кольорові тригранні та Jumbo (потовщені). Маленьким дітям не потрібні дорогі марки, але й не варто купувати дешевенькі олівці, що навіть не залишають яскравого сліду - бо й тоді задоволення від малювання не отримати. Якісні, але недорогі олівці, є найкращим рішенням.