Прості олівці для малювання купити

Для малювання ескізів та при виконанні графіки, а також для навчання письму точно знадобиться простий олівець.

Як вибрати прості олівці для малювання?

Купити олівець простий можна в будь-якому магазині, але не завжди він буде відповідати вимогам. Щоб зробити правильний вибір, розберемося з його основними характеристиками.

Отже, художні прості олівці чорнографітні - це по суті одночасно олівці чорні та олівці графітні. Стрижень простого олівця виготовляється з графіту, він завжди темно-сірого кольору, а от твердість його може бути різною, і це його основна і найважливіша характеристика. Прості олівці для малювання чи письма маркуються за шкалою від 9H (найбільш тверді) до 9B (найбільш м'які), середня твердість позначається HB або F. Можливий також варіант букв Т (означає твердість, як і H) та М (м'якість, як і B). Для школи та для звичайного використання найкраще підходить середньої твердості простий олівець HB. Для малювання в дитячому садочку та в молодших класах школи також можна купити олівці прості м'які, тобто це олівець B або 2B. Тверді олівці H та 2H використовуються рідше, вони призначені для креслення або художніх ескізів з тонкими лініями.

Набір простих олівців для графіки містить 6 або 12 олівців різної твердості. Як правило, це такі, які найчастіше використовуються. Тверді олівці H, рідше 2H чи навіть 3H, обов'язково декілька HB, і простий олівець м'який B, 2B, інколи також 3B чи 4B.

Прості олівці можна купити як шестигранні (звичайний варіант) або тригранні (менш поширений, але більш зручний для маленьких дітей). Це впливає лише на ергономічність олівця, для дітей до 3-х років рекомендують саме тригранний.

Зовнішній вигляд не має принципового значення, вони можуть бути чорні, зелені, і навіть білого кольору оболонки. Всі красиві.

Якісний простий олівець виробляється з хорошої деревини, він не повинен бути в зазубринах, це має бути цілісний, гладкий матеріал бежевого кольору. Під час заточки грифель не повинен ламатися або кришитися. Хороші олівці різної твердості також не ламаються при падінні. Саме таким вимогам відповідають кращі прості олівці Marco (Марко), і вони найбільш поширені та популярні. Хоча, для звичайного письма чи малювання підходять більшість хороших олівців різних виробників.

Олівці прості - ціна різних варіантів

Ціна на простий олівець залежить тільки від виробника, серії, та відповідно якості. Твердість олівця, як правило, на вартість не впливає.

Вартість набору простих олівців додатково залежить від кількості олівців в наборі. Упаковка оптом буде дешевше.